...
Cześć!

Nazywam się Joanna Piórek-Wojciechowska

Jestem właścicielką gabinetu Kobieca Fizjoterapia Joanna Piórek-Wojciechowska , fizjoterapeutką uroginekologiczna oraz studentką Osteopatii w Still Academy of Osteopathy. Z zawodu i pasji zajmuję się terapią zaburzeń dna miednicy, zespołami bólowymi w tym obszarze oraz fizjoterapią kobiet w ciąży i po porodzie.
Joanna Piorek-Wojciechowska
Podczas pracy kobieca fizjoterapia

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Członkiem International Pelvic Pain Society, Certyfikowaną Terapeutką Dna Miednicy. Posiadam dyplom EIRPP – Międzynarodowej Szkoły Fizjoterapii Uroginekologicznej. Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce i Europie.

Swoje prelekcje wygłaszałam między innymi na Ogólnopolskiej Konferencji Seksuologicznej czy dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Organizuję konferencje dla fizjoterapeutów, prowadzę swoje autorskie szkolenia i warsztaty dla specjalistów – fizjoterapeutów, ginekologów oraz położnych.

Miałam przyjemność mówić o zdrowiu kobiet w takich programach jak Pytanie na Śniadanie czy Dzień Dobry TVN. Moje artykuły można przeczytać między innymi w takich magazynach jak Woman’s Health. Więcej nagrań i artykułów znajdziesz TUTAJ (przekierowanie do zakładki MEDIA).

Prywatnie mama dwójki chłopców.

Wykształcenie - studia oraz ukończone szkolenia

Fizjoterapia Joanna Piórek-Wojciechowska

Chcesz umówić się na wizytę?
Skorzystaj z kalendarza rezerwacji, wybierz usługę oraz specjalistę i zarezerwuj termin!
Scroll to Top