JESTEM

Joanna Piórek-Wojciechowska

Z zawodu i pasji zajmuję się terapią zaburzeń dna miednicy, fizjoterapią kobiet w ciąży oraz po porodzie.

Zafascynowana możliwościami jakie daje współczesna fizjoterapia, chciałabym dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie fizjoterapii kobiecej.

NAJWAŻNIEJSZE

rzeczy o mnie

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną czyli fizjoterapeutką od spraw kobiecych. Ciąża, poród, bolesne miesiączki czy dno miednicy to jedne z wielu obszarów jakimi zajmuję się na co dzień w gabinecie. Jedno jest pewne - praca z kobietami na każdym etapie ich życia jest czymś co uwielbiam!

Prowadzę własny gabinet w Gdańsku

Od 2 lat jestem właścicielką gabinetu w Gdańsku. Stworzyłam to miejsce z myślą o kobietach i ich potrzebach. Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim – nowy gabinet jest w trakcie remontu. Będę mogła zaprosić Cię do niego już w styczniu 2022.

Studiuję obecnie
osteopatię

Po 5 latach studiów na kierunku Fizjoterapia i licznych dodatkowych szkoleniach podjęłam dodatkowe 4letnie studia na Still Academy of Osteopathy. Międzynarodowa kadra, otoczenie wspaniałych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami – cały czas pogłębiam swoją wiedzę, którą mogę wykorzystać pracując w gabinecie.

MOJE

wykształcenie

Uwielbiam pracę z kobietami na różnych etapach ich życia, dlatego też wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach o tej tematyce

Studia

Szkolenia

GDZIE I JAK

działam?

Zafascynowana możliwościami jakie daje współczesna fizjoterapia, chciałabym dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie fizjoterapii kobiecej

Blog

Na blogu znajdziesz wiele przydanych informacji na temat naszych ‘kobiecych dolegliwości’ oraz sposobach ich leczenia.

Warsztaty

Prowadzę również warsztaty dla kobiet, poświęcone aktywności fizycznej w ciąży, po porodzie i treningowi dna miednicy.

Social media

W moich mediach społecznościowych znajdziesz jeszcze więcej wiedzy w pigułce...

ZAPISZ SIĘ NA

mój newsletter

i odbierz prezent – mini ebook
o mięśniach dna miednicy!